Menu Menu

Nafukovací planetárium - Reference

Základní škola Velké Karlovice
V březnu 2017 jsme si do naší základní školy pozvali Nafukovací planetárium pro zpestření a doplnění výuky , prvouky a přírodovědy na 1. stupni a zeměpisu a fyziky na 2. stupni ve vybraných ročnících. Témata přednášek i audiovizuálních  programů jsme si s provozovateli domluvili předem podle věku žáků a témat o vesmíru v jednotlivých ročnících. Provozovatelé byli v komunikaci velmi vstřícní a ochotní vyhovět všem našim požadavkům. Samotné přednášky vedl pracovník ostravské hvězdárny, což zajistilo vysokou odbornou úroveň celého programu a fundovaně odpovědi na všetečné otázky našich žáků. Přestože se programu účastnili žáci různého věku od 3. po 9. třídu, všichni odcházeli spokojení a nadšení z netradičního zážitku z planetária v tělocvičně. V neposlední řadě  stojí za zmínku také i příznivá cena za program na jednoho žáka, kterou jsou schopny zaplatit i školy s menším počtem žáků.

Mgr. Pavel Pospíšil, zástupce ředitele

----------------------------------------------------

Mateřská škola Ostrov u Macochy
Jak se díváme na nafukovací planetárium?
Planetárium si naše mateřská škola pozvala na doplnění školního vzdělávacího programu, tematické části  "Vesmír". Děti se učily pohádkovými příběhy o vesmíru, zároveň i relaxovaly. Prostřednictvím prožitku, které planetárium dětem poskytlo, byly děti pozitivně ovlivněné a naladěné na další vesmírné vzdělávání. Děkujeme zaměstnancům planetária za zajímavé seznámení s planetami i hezký přístup k dětem.

Vedoucí učitelka Jaroslava Vondrová

----------------------------------------------------

Základní škola V Sadech, Havlíčkův Brod
Dne 26. 1. 2017 měli žáci 4. a 5. tříd ZŠ Havlíčkův Brod, V Sadech možnost navštívit projekci v Nafukovacím planetáriu.
Informace byly přiměřené věku dětí, příjemně podané v netradičním prostředí, a proto žáci odcházeli spokojeni a plni nových a zajímavých poznatků.
Kladně hodnotím též přístup lektorů planetária.

Mgr. Hana Zajíčková, učitelka 

-----------------------------------------------------

Základní a mateřská škola Provodov-Šonov
Rádi bychom poděkovali za příjemnou návštěvu Nafukovacího planetária. Komunikace před samotnou návštěvou byla perfektní a jednotlivé promítání pro třídy bylo dobře zorganizované a připravené adekvátně k věku žáků. Děkujeme za reakce na dotazy a individuální potřeby našich dětí.
Celkově celou "akci" hodnotíme na výbornou a děkujeme za ni.

Mgr. Pavla Hlásná Ph.D., zástupce ředitelkyRezervační kalendář

V rezervačním kalendáři zjistíte volný termín pro dopolední nebo odpolední akci. Kliknutím na volný termín se zobrazí rezervační formulář.
Po

27.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
Út

28.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
St

29.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
Čt

30.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE

01.10.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
So

02.10.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
Ne

03.10.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
VOLNÝ TERMÍN REZERVOVÁNO OBSAZENO

nafukovací planetárium přijede až k vám

Stačí připravit jen prostor a přívod elektrického proudu. Přijedeme k vám kdekoliv, třeba do školní tělocvičny nebo do firmy na váš firemní večírek. Nafukovací planetárium 5m