Menu Menu

Nafukovací planetárium - Střední škola

Proč byste si měli objednat nafukovací planetárium?
Jsme jediné nafukovací planetárium v České a Slovenské republice, které využívá k projekci velmi kvalitní objektiv fisheye (tzv. rybí oko), nikoliv odrážecí zrcadlo. To zaručuje skutečně výjimečnost kvality obrazu, bez nežádoucích deformací a rozostření. Maximální kvalita projekce s rozlišením Ultra HD proto nabízí jedinečný zážitek.

Planetárium je vhodné jako doplněk vzdělávání pro všechny věkové kategorie a samozřejmě pro studenty středních škol a gymnázií. Komponované pořady navazují na RVP a ŠVP a živý výklad je možné přizpůsobit různým věkovým kategoriím. Studenti se během představení dozví od zkušených lektorů základní astronomické informace vztahující se ke stavbě Galaxie, vzdálenostem hvězd, elektromagnetickému záření, struktuře vesmíru a mnoho dalšího.
A proč ještě?
Přestože je nafukovací planetárium určeno hlavně ke vzdělávání, můžete ho využít i k poznávání nového a neznámého…
Pro jaké věkové kategorie je planetárium vhodné?
V současné době můžeme nabídnout projekce pro žáky 1. až 9. tříd. Naše povídání o vesmíru i promítání filmů žáky zaujme a návštěva nafukovací kopule planetária je pro ně nevšedním zážitkem!
Co potřebujeme pro nafukovací planetárium?
Planetárium lze provozovat pouze uvnitř budovy. Abychom jej mohli postavit, potřebujeme prostor minimálně 6 x 6 metrů, asi 3 metry na výšku a přípojku elektrického proudu. Ideálním místem je např. vaše školní tělocvična. Příprava planetária k promítání nám zabere asi 30 minut.
Kolik stojí představení?
Chcete si nás objednat a myslíte si, že to k vám máme daleko? Nevadí! Opravdu přijedeme až k vám!
Cena za žáka je 70 Kč, v případě, že celkový počet osob bude menší než 50, bude účtována částka 3500 Kč.

Cena zahrnuje DPH, dopravu a instalaci.

Rezervační kalendář

V rezervačním kalendáři zjistíte volný termín pro dopolední nebo odpolední akci. Kliknutím na volný termín se zobrazí rezervační formulář.
Po

27.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
Út

28.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
St

29.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
Čt

30.09.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE

01.10.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
So

02.10.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
Ne

03.10.2021
DOPOLEDNE

ODPOLEDNE
VOLNÝ TERMÍN REZERVOVÁNO OBSAZENO

nafukovací planetárium přijede až k vám

Stačí připravit jen prostor a přívod elektrického proudu. Přijedeme k vám kdekoliv, třeba do školní tělocvičny nebo do firmy na váš firemní večírek. Nafukovací planetárium 5m